Daňový poradce

Daňová legislativa v ČR je jednou z nejkomplikovanějších na světě a vyznat se v ní je tak často nad síly běžného občana. Pokud chcete svůj čas a peníze využívat efektivně, svěřte se do rukou nám, profesionálním daňovým poradcům.

Čas jsou peníze

Řada našich klientů dříve ztrácela drahý čas i nervy vyplňováním množství nejrůznějších přehledů, formulářů a dotazníků, týkající se jejich daní a vedení účetnictví. My vám pomůžeme nejen s jejich vyplňováním tak, že na vás už bude jen podpis. Naše služby jsou pro vás jednoznačně šetřením také tím, že za vás sledujeme legislativní změny, které se vás týkají. O nových daňových povinnostech nebo naopak úlevách od nás budete vědět z první ruky.

Vždy připraven

Placení daní je nevyhnutelné, s námi jste na ně ale vždy bezchybně připraveni. Všechna daňová přiznání tak pro vás budou hračkou. Připravíme vám také kompletní podklady pro optimalizaci daní a daňové plánování.

Komplexnost

Daňové poradenství u nás znamená také zastupování při jednání s úřady či při případných soudních sporech. Zajišťujeme také kontrolu zpracování účetnictví podnikatelských subjektů, která mají vlastní účtárnu.

Jsme k dispozici

Kdykoliv v průběhu pracovní doby jsou vám naši odborníci k dispozici jako daňoví rádci na telefonu. Ať už máte akutní problém nebo drobnou pochybnost, jsme připraveni vám ihned pomoci. Stejně tak fungujeme také při online komunikaci.ůj text...