Staráme se o zázemí pro Vaší účetní a daňovou agendu

Firma ve formě právnické osoby existuje od roku 2002, předtím od roku 1994 firma poskytovala své služby jako fyzická osoba, tedy lze uvést, že opravdu máme bohaté zkušenosti v oblasti vedení účetnictví a daňového poradenství.

Máte čas na vedení svého účetnictví? Rozumíte daním? Vyžíváte se ve vyplňování kolonek nejrůznějších formulářů? Pokud vaše odpověď zní NE, jste na našich stránkách rozhodně správně!

Gestum Tax – Vaše daňová a účetní kancelář

Jsme neustále online. Jak při komunikaci s vámi – veškeré výstupy vašeho účetnictví vám zasíláme elektronicky, vždy proto máte čerstvé informace o stavu svého účetnictví, o příjmech a výdajích, o tom, kolik a zda můžete dále investovat. Online jsme v kontaktu také s úřady – prostřednictvím datových schránek a elektronického podpisu.

Využijte náš tým odborníků, jejich dlouholetých zkušeností a orientace v oboru. Obraťte se na nás, pokud hledáte spolehlivého partnera v těchto oblastech:

Vedení účetnictví

Daňová evidence

Daňové poradenství

Zpracování mezd

Naši lidé rozhodně neusínají na vavřínech. Svou práci mají rádi a proto se stále vzdělávají, zajímají se o dění v oboru, neunikne jim jakákoliv změna v zákonech, předpisech či nařízeních. Budete vždy včas informováni o všem, co se vašeho podnikání týká a co je pro vás důležité.

Své klienty si hýčkáme prvotřídním servisem a otevřeným, individuálním přístupem. Naši zaměstnanci jsou skutečně stálí a proto o vás bude dlouhodobě pečovat jeden a tentýž člověk. V našich kancelářích vás očekává přátelská atmosféra, podpořená dětským koutkem a interiérem upraveným pro hendikepované.